Cenik 2018/19

 za mlade
 za starejše
  izkoriščen obisk / 7 €
 mesečno / 20 €, Kočevje 23 € – 75 min.
 1 semester (5 mesecev) / 90 €
 celoletna vadba (10 mesecev) / 175 € velja le za večje skupine

–        ZDRAVA HRBTENICA IN SKLEPI
  posamezen obisk / 7 €
  mesečno / 20 €
 1 semester (5 mesecev) /  90 €
 celoletna vadba (10 mesecev) / 175 € velja le za večje skupine

–        BODY FACE TRAINING, trening obraza, telesa, tehnike za notranje organe,
čustva, vrline
 posamezna vadba / 10 €
 mesečno / 30 €
 3-mesečno / 85 €
 semester / 140 €
 celoletna / 275 € velja le za večje skupine

–        OSNOVNI TEČAJ OBRAZNIH VAJ  –  JOGE
 5 srečanj  po 3 šolske ure / 150 €

–        Možnost individualnega treninga, cene po dogovoru.

–          Vadba se obvezno plača vnaprej na prvem obisku vadbe v mesecu ali posamezne vadbe.

–          Vse vadbe trajajo 60 min., v Kočevju je fitnes za seniorje po dogovoru 75 min. in 23 € mes. Cenik z vadnino in članarino za:

–          V mesecih, ko  obiskujete pri nas redno tedensko dve vadbi ali več, se
cena druge in naslednjih vadb zmanjša za 4 €, kar velja  samo za mesečna plačila (o tem obvestite inštruktorico), pri semestrskih in celoletnih je popust obračunan, pri plačilu vsake vadbe posebej ni popusta.

–          Nadomeščanje zaradi bolezni ali zadržanosti je brezplačno, lahko tudi pri drugi vrsti vadbe, o čemer obvestite inštruktorico.

–         Za nečlane je vadba dražja 20 % od skupne cene za člane.

–        Na leto vsaka skupina z eno vadbo na teden realizira 40 vadb; na državne praznike, dela proste dneve, odpade tudi vadba.

–        V izjemnih primerih lahko vadeče zaradi bolezni, izobraževanja ali drugih nujnih
obveznosti inštruktorja, če nimamo nadomestila, preusmerimo na vadbo v
drugo skupino ali jo po dogovoru nadomeščamo. To se zgodi lahko tudi v
primeru manjše realizacije zaradi praznikov ali počitnic.

–        Možen je prvi poskusni brezplačen obisk vadbe; če se odločite za nadaljevanje vadbe ter s tem postanete člani, se že všteje v vadnino.

te zanima katere
vrste